Internetowy Turniej Par PWZBS – RealBridge – 27.01.2020

Pomorski WZBS zaprasza na
Internetowy Turniej Par PWZBS – RealBridge – 27.01.2020

Termin
27 stycznia godz. 18:00
Opis

Zarząd PWZBS zaprasza na turniej internetowy organizowany przez PWZBS na platformie RealBridge. Turniej 1 sesyjny 20 rozdań na maxy z PKLami. Mamy nadzieję, że wkrótce to będą turnieje cykliczne!

Dzięki kamerom nowa platforma pozwala spotkać się ze znajomymi jak podczas turnieju na żywo! W trakcie turnieju widzisz swojego partnera, przeciwników oraz sędziego, a Oni widzą Ciebie. Możesz rozmawiać, uśmiechać się i odbierać uśmiechy od innych.

Turnieje są w promocyjnej cenie 5 zł od zawodnika (jednorazowa opłata łączna 10zł).  Po dokonaniu rejestracji otrzymasz maila z potwierdzeniem rejestracji, a na około godzinę przed turniejem wygenerowany link do turnieju.  Zalecamy zalogować się na około pół godziny przed rozpoczęciem turnieju w celu przetestowania działania kamer, mikrofonu oraz zapoznania się z nową platformą. Można dosiąść się do dowolnego stołu i czekać na partnera. Pytania dotyczące rejestracji proszę kierować do Jacka  Sikory 792-525-877, natomiast dotyczące spraw sędziowskich do Kuby Kasprzaka.

 

Zapisy kończą się na 2 godziny przed turniejem.

 

Zapisane pary

Wpisowe i rejestracja
Online: 5zł
Zapisane pary
Sędzia
Jacek Sikora
Sędzia
Kategoria
On-line
Organizator

Pomorski Wojewódzki Związek Brydża Sportowego

Brak możliwości komentowania.