Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło

Internetowy Turniej Par PWZBS – RealBridge – 27.01.2021

27 stycznia godz. 18:00

Zarząd PWZBS zaprasza na turniej internetowy organizowany przez PWZBS na platformie RealBridge. Turniej 1 sesyjny 20 rozdań na maxy. Mamy nadzieję, że wkrótce to będą turnieje cykliczne!

Dzięki kamerom nowa platforma pozwala spotkać się ze znajomymi jak podczas turnieju na żywo! W trakcie turnieju widzisz swojego partnera, przeciwników oraz sędziego, a Oni widzą Ciebie. Możesz rozmawiać, uśmiechać się i odbierać uśmiechy od innych.

Turnieje są w promocyjnej cenie 5 zł od zawodnika (jednorazowa opłata łączna 10zł).  Po dokonaniu rejestracji otrzymasz maila z potwierdzeniem rejestracji, a na około godzinę przed turniejem wygenerowany link do turnieju.  Zalecamy zalogować się na około pół godziny przed rozpoczęciem turnieju w celu przetestowania działania kamer, mikrofonu oraz zapoznania się z nową platformą. Można dosiąść się do dowolnego stołu i czekać na partnera. Pytania dotyczące rejestracji proszę kierować do Jacka  Sikory 792-525-877, natomiast dotyczące spraw sędziowskich do Kuby Kasprzaka.

 

Zapisy kończą się na 2 godziny przed turniejem.

 

Zapisane pary

Szczegóły

Data:
27 stycznia
Czas:
18:00
Wpisowe:
On-line: 5 zł
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Pomorski WZBS
Telefon:
+48 58 524 31 77
Email:
biuro@bridge.gda.pl
Strona internetowa:
View Organizator Website

Inne

Sędzia:

Jacek Sikora
Sędzia

Wyniki:

Rejestracja:
Rejestracja do turnieju jest wstrzymana lub zakończona

Miejsce

Internet – RealBridge
Internet - RealBridge pomorskie Polska + Google Map