Nowa strona PWZBS

Szanowni koleżanki i koledzy!

Witamy na nowej stronie Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Brydża Sportowego. Mamy nadzieję, że nowa strona przypadnie Wam do gustu. Podstawowa funkcjonalność strony tj. prezentacja wyników, przyszłych wydarzeń oraz zamieszczanie ogłoszeń została zachowana.  Stara wersja strony jest pod adresem stara.bridge.gda.pl, niemniej nie będziemy już jej aktualizować. Tymczasem, na nowej stronie w ciągu kilku dni postaramy się uaktualnić i dodać brakujące wpisy ze starej strony.

Nowa strona to także regularność i wyższa częstotliwość w dodawaniu wpisów, ogłoszeń i informacji do innych wydarzeń, także spoza okręgu pomorskiego. Uaktualniane będą Rankingi pomorskiego WZBS w dziale Długa fala. Kalendarz pełni teraz funkcję nie tylko wprowadzania przyszłych wydarzeń, ale także służy do rejestracji par i drużyn do turniejów teamów. Posiada także wiele dodatkowych funkcji jak np. link do mapy Google, dlatego miejsce gry można bezpośrednio załadować do nawigacji lub dodać całe wydarzenie do własnego kalendarza w telefonie czy komputerze. W kalendarzu możecie także zobaczyć wstępny harmonogram 60. Międzynarodowego Kongresu Bałtyckiego.

Zachęcamy Was do uczestnictwa i przekazywania nam informacji, które uznacie za ciekawe, jak np. relacja z turnieju, czy reportaż z gier młodzieżowych czy klubów seniora.

Zarząd PWZBS

 

Jeśli macie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące funkcjonowania strony kontaktujcie się ze mną bezpośrednio lub do biura PWZBS lub do członków Zarządu

Jacek Sikora

 

 

Brak możliwości komentowania.