Komunikat prezesa PZBS o rozgrywkach internetowych

Szanowne Brydżystki, Szanowni Brydżyści

w związku z nadzwyczajną sytuacją dotyczącą pandemii COVID-19 i zawieszeniem rozgrywania turniejów brydżowych na żywo w całej Polsce PZBS przygotował ofertę rozgrywek brydżowych na platformach internetowych: 

[bg_collapse view=”button-blue” color=”#ffffff” icon=”eye” expand_text=”Pokaż treść komunikatu” collapse_text=”Zwiń” ]

  • Ruszamy z nową propozycją (od wtorku 24 marca) Internetową Ligą PZBS opartą na systemie czwórkowym Łukasza Sławińskiego, stąd te rozgrywki będą jego Memoriałem. Szczegóły w osobnym komunikacie.
  • Poszerzamy ofertę klubu BridgeNet – od tego weekendu pojawią się dodatkowe turnieje (21-rozdaniowe). W najbliższą sobotę (21 marca) zrobimy na BBO dwa bezpłatne turnieje – indywiduel o godzinie 18.00 oraz turniej par o godzinie 20.30. Warunkiem uczestnictwa będzie wcześniejsze zarejestrowanie się w klubie BridgeNet. W turniejach przyznamy pkl. Mamy nadzieję, że uda się je bezproblemowo przeprowadzić. 
  • W niedzielę zaś te turnieje (18.00 i 20.30) odbędą już na normalnych zasadach klubu BridgeNet. Warunkiem uczestnictwa będzie wcześniejsze zarejestrowanie się w klubie BridgeNet i wniesienie opłat przez PayU
  • Oprócz tego zachęcamy do uczestnictwa w cyklicznych turniejach organizowanych przez klub BridgeNet – Internetowe Indywidualne Mistrzostwa Polski, Internetowe Mistrzostwa Polski Par (wtorek, czwartek, godz. 18.00 i 20.30); a także w turniejach klubowych (poniedziałek, środa, piątek, godz. 18.00 i 20.30). 
  • W przyszłym tygodniu w środę 25 marca na BBO na próbę zrobimy dłuższy turniej 27-rozdaniowy. Początek o godzinie 18.00. Rozegramy go jako Turniej Charytatywny „O Uśmiech Patryka”. Cała kwota wpisowego zostanie przeznaczona na pomoc rodzicom Patryka chorego na mukowiscydozę. Zwykle taki turniej odbywał się w Skawinie i w tym roku miała być jego 12. edycja. Warunkiem uczestnictwa będzie wcześniejsze zarejestrowanie się w klubie BridgeNet i wniesienie opłat przez PayU. Opłata za ten turniej będzie wynosić 16 zł od zawodnika (bez zniżek). W turnieju przyznamy pkl, a pierwsze trzy pary otrzymają puchary.
  • Od 18 marca ruszamy z czterema turniejami dziennie na platformie Funbridge – dwa turnieje na maksy, dwa na impy. Pierwsze dwa w godzinach 3.00-15.00 i drugie od 15.00-3.00.

Witold Stachnik
Prezes Zarządu PZBS

[/bg_collapse]

Link do komunikatu na stronie PZBS

Brak możliwości komentowania.