Dziękujemy!

Szanowni brydżyści,

Zrzutka trzymiesięcznej pomocy dla PWZBS zakończyła się wielkim sukcesem, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. 

Jesteśmy Wam niesamowicie wdzięczni. Dzięki Wam możemy spać spokojniej wiedząc że PWZBS posiada zabezpieczoną najbliższą przyszłość w tych trudnych dla Nas wszystkich czasach. Wasza bezinteresowna pomoc daje Nam motywację i poczucie niesamowitej solidarności wśród pasjonatów gry, którą wszyscy głęboko kochamy. Jest to także dla nas duże zobowiązanie i odpowiedzialność.

Zgodnie z zapowiedzią, aby podziękować wszystkim wspierającym za przekroczenie celu planujemy zorganizować 12 bezpłatnych turniejów na BBO. W turniejach tych będą grać mogły pary, w których co najmniej jeden zawodnik zarejestrowany jest w PM WZBS, mieszka na terenie województwa pomorskiego lub wpłacił środki na zrzutkę.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!
Do zobaczenia przy stoliku, tym realnym i wirtualnym:-)

Zarząd PWZBS

 

Przypominamy również o memoriale Krzysztofa Antasa. Przewidziane są wysokie nagrody. Zalecamy (nieobowiązkową) rejestrację do turnieju.

Istnieje możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w zrzutce, ale do odliczenia w PIT i tak potrzebne jest potwierdzenie z banku

Poniżej znajduje się ankieta, która pomoże nam przygotować dla Was turnieje. Bardzo prosimy o wypełnienie powyższej ankiety!

 

Brak możliwości komentowania.