Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Turniej zakończenia sezonu OTP* aPKL

28 grudnia 2022 godz. 17:00

Szczegóły

Data:
28 grudnia 2022
Godzina:
17:00
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Pomorski WZBS
Telefon:
+48 58 524 31 77
Adres e-mail:
biuro@bridge.gda.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Rektorat UG
Jana Bażyńskiego 1a
Gdańsk, pomorskie 80-952 Polska
+ Google Map

OTP* 30 rozdań. Wymagana rejestracja!

Sędzia


  • Janusz Liwosz
  • Sędzia państwowy
Rejestracja i opcje dodatkowe


×
Podaj dane zawodników
Podaj imię i nazwisko lub PZBS ID
lub
lub

Zarejestrowane pary
L.p.
Zawodnik 1
WK
Zawodnik 2
WK
1
Wiesława Kasperek
Wiesława Kasperek, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Jerzy Kajzer
Jerzy Kajzer, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
2
Antoni Sękowski
Antoni Sękowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
OSiR Activa Juszkowo
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
Stanisław Szejko
Stanisław Szejko, PM
Mistrz Międzynarodowy
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
3
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
OSiR Activa Juszkowo
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
Waldemar Warzała
Stanisław Szejko, PM
Mistrz Międzynarodowy
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
4
Danuta Żabicka
Danuta Żabicka, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
Marek Niesłuchowski
Marek Niesłuchowski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
5
rafal bownik
Rafał Bownik, PM
Mistrz Międzynarodowy
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
wladyslaw lobacz
Władysław Łobacz, PM
Mistrz Krajowy
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
4.0
6
Marcin Bohdziewicz
Marcin Bohdziewicz, PM
Mistrz Klubowy
SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.5
Tomasz Gawrys
Tomasz Gawrys, PM
Mistrz Klubowy
SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.5
7
Henclik
Marcin Bohdziewicz, PM
Mistrz Klubowy
SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.5
Wejknis
Tomasz Gawrys, PM
Mistrz Klubowy
SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.5
8
Bogumił Macierzyński
Bogumił Macierzyński, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
9.0
Lechosław Suszka
Lechosław Suszka, PM
Mistrz Krajowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
9
Artur Toeplitz
Artur Toeplitz, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Robert Czarnecki
Robert Czarnecki, PM
Mistrz Krajowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
10
Ireneusz Dzikowski
Ireneusz Dzikowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
Krzysztof Żak
Krzysztof Żak, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
11
Mirosław Małypan
Mirosław Małypan, PM
Mistrz Krajowy
Infinity Brokerzy Gdynia
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Przybyszewski J.
Krzysztof Żak, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
12
Michał Górski
Michał Górski, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
Robert Krawczyk
Robert Krawczyk, PM
Mistrz Krajowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
13
Marek Bednarczyk
Marek Bednarczyk, PM
Mistrz Regionalny
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
Andrzej Osinski
Andrzej Osiński, PM
Mistrz Regionalny
PIANPUR Sierakowice
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
14
Aleksander Chrenowski
Marek Bednarczyk, PM
Mistrz Regionalny
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
Wacław Janicki
Andrzej Osiński, PM
Mistrz Regionalny
PIANPUR Sierakowice
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
15
Mirosław Giełczyński
Mirosław Giełczyński, PM
Mistrz Okręgowy
PIANPUR Sierakowice
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
2.0
Tomasz Czekała
Tomasz Czekała, PM
Mistrz Wojewódzki
PIANPUR Sierakowice
Kategoria: Open
Ulga: Nie
2.5
16
Ewa Jaworska
Ewa Jaworska, PM
Adept
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
1.0
Jarosław Jaworski
Jarosław Jaworski, PM
Mistrz Wojewódzki
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.5
17
Anna Nosalska
Anna Nosalska, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Aleksander Kasprzak
Aleksander Kasprzak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB SDK Tczew
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
18
Adam Lewandowski
Anna Nosalska, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Krzysztof Chełstowskk
Aleksander Kasprzak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB SDK Tczew
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
19
Piotr Zatorski
Piotr Zatorski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Szkoła Brydża Szlem Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
21.0
Cyprian Morawski
Cyprian Morawski, PM
Mistrz Okręgowy
Elbudrem Gdańsk
Kategoria: Junior młodszy
Ulga: Tak
2.0
20
Ryszard Kamiński
Ryszard Kamiński, PM
Mistrz Krajowy
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
4.0
Czesław Thrun
Czesław Thrun, PM
Mistrz Krajowy
Rokitnica Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
21
Paweł Łużecki
Paweł Łużecki, PM
Mistrz Okręgowy
Asy z Rodos
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.0
Andzrej Knop
Andrzej Knop, PM
Asy z Rodos
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
0.0
22
Wiesław Jeziorny
Paweł Łużecki, PM
Mistrz Okręgowy
Asy z Rodos
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.0
Grzegorz Tretyn
Andrzej Knop, PM
Asy z Rodos
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
0.0
23
Zenon Betański
Paweł Łużecki, PM
Mistrz Okręgowy
Asy z Rodos
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.0
Marek Kryniewski
Andrzej Knop, PM
Asy z Rodos
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
0.0
24
Waldemar Niewiński
Waldemar Niewiński, PM
Mistrz Klubowy
Rokitnica Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
1.5
Waldemar Niewiński
Waldemar Niewiński, PM
Mistrz Klubowy
Rokitnica Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
1.5
25
Andrzej Zaleski
Waldemar Niewiński, PM
Mistrz Klubowy
Rokitnica Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
1.5
Krzysztof Sikorski
Waldemar Niewiński, PM
Mistrz Klubowy
Rokitnica Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
1.5
26
Krzysztof Czapczyk
Krzysztof Czapczyk, PM
Mistrz Krajowy
Infinity Brokerzy Gdynia
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Kazimierz Dominiak
Kazimierz Dominiak, PM
Mistrz Międzynarodowy
Infinity Brokerzy Gdynia
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
9.0
27
Paweł Gruszczyński
Krzysztof Czapczyk, PM
Mistrz Krajowy
Infinity Brokerzy Gdynia
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Janusz Kobylarski
Kazimierz Dominiak, PM
Mistrz Międzynarodowy
Infinity Brokerzy Gdynia
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
9.0
28
Jacek Liszewski
Jacek Liszewski, PM
Mistrz Klubowy
Rokitnica Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.5
Andrzej Jarzabkowski
Kazimierz Dominiak, PM
Mistrz Międzynarodowy
Infinity Brokerzy Gdynia
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
9.0
29
Remigiusz Gaweł
Jacek Liszewski, PM
Mistrz Klubowy
Rokitnica Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.5
Agata Gaweł
Kazimierz Dominiak, PM
Mistrz Międzynarodowy
Infinity Brokerzy Gdynia
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
9.0
30
Jacek lew
Jacek Liszewski, PM
Mistrz Klubowy
Rokitnica Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.5
Edmund Pinkiewicz
Edmund Pinkiewicz, PM
Arcymistrz
Infinity Brokerzy Gdynia
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
12.0
Suma WK: 348.5
Wpisowe


Normalne: 40 zł , Ulgowe: 35 zł , Mł. szkolna: 15 zł , Niezrzeszeni: 45 zł