Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Turniej Par w NOC MUZEÓW

13 maja, 2023 @ 19:00 - 23:30

Szczegóły

Data:
13 maja, 2023
Godzina:
19:00 - 23:30
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Pomorski WZBS
Phone
+48 58 524 31 77
Email
biuro@bridge.gda.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Muzem Kart – Ulica Brydżowa
Gołębia 9
Gdynia, pomorskie 81-185 Polska
+ Google Map
Phone
505 552 356
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Fundacja TREFL zaprasza na nocny Turniej Brydża w NOC MUZEÓW 13 maja 2023 r. o godz.  19.00 w Muzeum Kart do Gry „Ulica Brydżowa” w Gdyni przy ulicy Gołębiej 9.

Ilość miejsc ograniczona (zapisy wyłącznie przez Internet).

Wpisowe  –  15,-  zł od zawodnika.

Sponsorem wszystkich nagród jest FUNDACJA TREFL w tym:

  • gwarantowanej nagrody finansowej dla zwycięskiej pary w wysokości  –  300,- zł,
  • nagrody finansowej dla pary która zajmie drugie miejsce w wysokości zależnej od ilości startujących par,
  • nagród rzeczowych dla czterech pierwszych par,
  • dodatkowych nagród rzeczowych dla dwóch wylosowanych zawodników z dalszych miejsc.
Rejestracja i opcje dodatkowe


.
×
Podaj dane zawodników
Podaj imię i nazwisko lub PZBS ID
lub
lub

Zarejestrowane pary
L.p.
Zawodnik 1
WK
Zawodnik 2
WK
1
Ania Ostrowska
,

Piotr Kamoda
,

2
Darek Podfigurny
,

Bogumił
,

3
Artur Toeplitz
Artur Toeplitz, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Artur Toeplitz
Artur Toeplitz, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
4
Nina Zwiercan
Nina Zwiercan, PM
Adept
Thunderstorm STB Słupsk
Kategoria: Junior młodszy
Ulga: Tak
1.0
Wiktor Stasiński
Wiktor Stasiński, PM
Mistrz Klubowy
Thunderstorm STB Słupsk
Kategoria: Junior młodszy
Ulga: Tak
1.5
5
Agata Grela
Nina Zwiercan, PM
Adept
Thunderstorm STB Słupsk
Kategoria: Junior młodszy
Ulga: Tak
1.0
Emilia Tuszyńska
Wiktor Stasiński, PM
Mistrz Klubowy
Thunderstorm STB Słupsk
Kategoria: Junior młodszy
Ulga: Tak
1.5
6
Remigiusz Gaweł
Remigiusz Gaweł, PM
Adept
Arcymisie Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.0
Sabina Klawikowska-Milczewska
Sabina Klawikowska-Milczewska, PM
Adept
Królowe Kier
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.0
7
Robert Krawczyk
Remigiusz Gaweł, PM
Adept
Arcymisie Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.0
Janusz Liwosz
Janusz Liwosz, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
8
Marek Szymborski
Marek Szymborski, PM
Mistrz Krajowy
Gdyńscy Seniorzy
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
4.0
Maciej Stasiński
Maciej Stasiński, PM
Mistrz Regionalny
Thunderstorm STB Słupsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
3.0
9
LES
Leszek Szkudlarek, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
9.0
KAZIU
Kazimierz Gralak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
18.0
10
Olena Gruca
Leszek Szkudlarek, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
9.0
Andrzej Burczyk
Kazimierz Gralak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
18.0
Suma WK: 88