Regionalny Turniej Par 28.02.2024
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Turniej par na zapis maksymalny – Grand Prix PWZBS nr 5 (wymagana rejestracja online)

27 maja 2023 godz. 10:00 - 16:30

Details

Date:
27 maja 2023
Time:
10:00 - 16:30
Event Category:

Organizer

Pomorski WZBS
Phone
+48 58 524 31 77
Email
biuro@bridge.gda.pl
View Organizer Website

Venue

PJATK
ul. Targ Drzewny 9/11
Gdańsk, Pomorskie 80-894 Polska
+ Google Map

Zarząd Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Brydża Sportowego oraz Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zapraszają na Turniej Par na zapis maksymalny z cyklu Grand Prix PWZBS. Turniej odbędzie się w budynku Akademii PJATK w Gdańsku przy ul. Targ Drzewny 9/11.

Zapisy tylko przez internet do czwartku 25 maja do godz. 23.59

Ilość rozdań – 40 (bez przerwy)

Wpisowe:

Członkowie PZBS – 45 PLN

Niezrzeszeni – 50 PLN

Młodzież Szkolna – 15 PLN

 

 

 

 

 

Rejestracja i opcje dodatkowe


.
×
Podaj dane zawodników
Podaj imię i nazwisko lub PZBS ID
lub
lub

Zarejestrowane pary
L.p.
Zawodnik 1
WK
Zawodnik 2
WK
1
GRALAK
Kazimierz Gralak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
18.0
LES
Leszek Szkudlarek, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
9.0
2
Mirosław Małypan
Mirosław Małypan, PM
Mistrz Krajowy
Lwy Gdańskie
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
J.Przybyszewski
Leszek Szkudlarek, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
9.0
3
Adam Suchodolski
Adam Suchodolski, PM
Mistrz Krajowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Junior starszy
Ulga: Tak
5.0
Piotr Suchodolski
Piotr Suchodolski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
4
Mirosław Makurat
Mirosław Makurat, PM
Mistrz Regionalny
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
Zdzisław Koza
Zdzisław Koza, PM
Mistrz Krajowy
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
4.0
5
Lechosław Suszka
Lechosław Suszka, PM
Mistrz Krajowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
Dariusz Zieliński
Dariusz Zieliński, PM
Mistrz Krajowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
6
Ewa Jaworska
Ewa Jaworska, PM
Mistrz Klubowy
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
1.5
Jarosław Jaworski
Jarosław Jaworski, PM
Mistrz Wojewódzki
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.5
7
Kacper Kujawski
Kacper Kujawski, PM
Mistrz Klubowy
AZS PG Gdańsk
Kategoria: Junior starszy
Ulga: Tak
1.5
Maciej Sarnowski
Maciej Sarnowski, PM
Mistrz Klubowy
AZS PG Gdańsk
Kategoria: Junior
Ulga: Tak
1.5
8
Adam Lewandowski
Adam Lewandowski, PM
Mistrz Regionalny
SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
3.0
Krzysztof Borkowski
Maciej Sarnowski, PM
Mistrz Klubowy
AZS PG Gdańsk
Kategoria: Junior
Ulga: Tak
1.5
9
Rafał Bownik
Adam Lewandowski, PM
Mistrz Regionalny
SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
3.0
Stanisław Szejko
Maciej Sarnowski, PM
Mistrz Klubowy
AZS PG Gdańsk
Kategoria: Junior
Ulga: Tak
1.5
10
Wiesława Kasperek
Wiesława Kasperek, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Jerzy Kajzer
Jerzy Kajzer, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
11
Aleksander Chrenowski
Aleksander Chrenowski, PM
Arcymistrz
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
13.0
Antoni Sękowski
Antoni Sękowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
12
Marek Bednarczyk
Aleksander Chrenowski, PM
Arcymistrz
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
13.0
Kazimierz Dominiak
Antoni Sękowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
13
Kazimierz Omernik
Aleksander Chrenowski, PM
Arcymistrz
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
13.0
Wacław Wejknis
Antoni Sękowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
14
Krzysztof Sikorski
Aleksander Chrenowski, PM
Arcymistrz
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
13.0
Andrzej Zaleski
Antoni Sękowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
15
Danuta Żabicka
Danuta Żabicka, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
Marek Niesłuchowski
Marek Niesłuchowski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
16
Maria Tomczewska
Maria Tomczewska, PM
Mistrz Międzynarodowy
EMATO STB Słupsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
Waldemar Maciejewski
Waldemar Maciejewski, PM
Mistrz Krajowy
EMATO STB Słupsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
4.0
17
Janusz Karczewski
Maria Tomczewska, PM
Mistrz Międzynarodowy
EMATO STB Słupsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
Jacek Liszewski
Jacek Liszewski, PM
Mistrz Klubowy
Arcymisie Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.5
18
Kazimierz Wolowiec
Kazimierz Wołowiec, PM
Mistrz Krajowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
Andrzej Osiński
Andrzej Osiński, PM
Mistrz Krajowy
PIANPUR Sierakowice
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
4.0
19
Paweł Łużecki
Paweł Łużecki, PM
Mistrz Okręgowy
Asy z Rodos
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.0
Teresa Gadomska
Teresa Gadomska, PM
Kandydat
Asy z Rodos
Kategoria: Nestor
Ulga: Nie
0.5
20
Jacek Piotrowski
Jacek Piotrowski, PM
Arcymistrz
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
12.0
Waldemar Warzała
Waldemar Warzała, PM
Arcymistrz
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
12.0
21
Jarosław Bartosiński
Jarosław Bartosiński, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB SDK Tczew
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
Aleksander Kasprzak
Aleksander Kasprzak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB SDK Tczew
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
22
Remigiusz Gaweł
Remigiusz Gaweł, PM
Adept
Arcymisie Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.0
Agata Gaweł
Agata Gaweł, PM
Adept
PRIMUS Juszkowo
Kategoria: Młodzik
Ulga: Tak
1.0
23
Artur Toeplitz
Artur Toeplitz, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Robert Czarnecki
Robert Czarnecki, PM
Mistrz Krajowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
24
Grażyna Brewiak
Grażyna Brewiak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB Express z Kaszub
Kategoria: Open
Ulga: Nie
19.0
Mariusz Brewiak
Robert Czarnecki, PM
Mistrz Krajowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
25
Marta Janeczek
Marta Janeczek, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
11.0
Andrzej Bunikowski
Andrzej Bunikowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
18.0
Suma WK: 383
Wpisowe


Normalne: 45 zł , Mł. szkolna: 15 zł , Niezrzeszeni: 50 zł