Regionalny Turniej Par 28.02.2024
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Memoriał Mieczysława Goczewskiego

23 kwietnia 2023 godz. 10:00 - 16:00

Details

Date:
23 kwietnia 2023
Time:
10:00 - 16:00
Event Category:

Organizer

Pomorski WZBS
Phone
+48 58 524 31 77
Email
biuro@bridge.gda.pl
View Organizer Website

Venue

Liceum nr 1 Pruszcz Gdański
Niemcewicza 1
Pruszcz Gdański, pomorskie Polska
+ Google Map

 

W dniu 23 kwietnia 2023 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ulicy Niemcewicza 1 w Pruszczu Gdańskim odbędzie MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA GOCZEWSKIEGO. Turniej Par na zapis maksymalny w ramach cyklu turniejów Grand Prix PWZBS. 

Ilość rozdań: 40 (4×10) granych bez przerwy. W przypadku mniejszej ilości par niż 25 rozegrany zostanie barometr 42 rozdaniowy.

Na nagrody finansowe przeznaczone zostanie 50 % wpisowego.

Puchary dla zwycięskiej pary.

Wpisowe:

Normalne  –   45,- zł  

Kobiety    –      35,- zł

Mieszkańcy Pruszcza Gd.   –   30,- zł

Młodzież   –   10,- zł

Rejestracja i opcje dodatkowe


.
×
Podaj dane zawodników
Podaj imię i nazwisko lub PZBS ID
lub
lub

Zarejestrowane pary
L.p.
Zawodnik 1
WK
Zawodnik 2
WK
1
Aleksander Chrenowski
Aleksander Chrenowski, PM
Arcymistrz
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
13.0
Antoni Sękowski
Antoni Sękowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
2
Ewa Jaworska
Ewa Jaworska, PM
Mistrz Klubowy
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
1.5
Jarosław Jaworski
Jarosław Jaworski, PM
Mistrz Wojewódzki
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.5
3
Sabina Klawikowska-Milczewska
Ewa Jaworska, PM
Mistrz Klubowy
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
1.5
Anna Zajc
Jarosław Jaworski, PM
Mistrz Wojewódzki
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.5
4
Danuta Żabicka
Danuta Żabicka, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
Marek Niesłuchowski
Marek Niesłuchowski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
5
Włodzimierz Wasieleewski
Włodzimierz Wasielewski, PM
Mistrz Regionalny
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
Zdzisław Koza
Zdzisław Koza, PM
Mistrz Krajowy
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
4.0
6
Michał Górski
Michał Górski, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
Robert Krawczyk
Robert Krawczyk, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
7
Kazimierz Gralak
Kazimierz Gralak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
18.0
Leszek Szkudlarek
Leszek Szkudlarek, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
9.0
8
Wiesława Kasperek
Wiesława Kasperek, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Jerzy Kajzer
Jerzy Kajzer, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
9
Marta Sikora
Wiesława Kasperek, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Krzysztof Żak
Jerzy Kajzer, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
10
Piotr Suchodolski
Piotr Suchodolski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Marcin Kut
Marcin Kut, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
11
Marta Janeczek
Marta Janeczek, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
11.0
Andrzej Bunikowski
Andrzej Bunikowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
18.0
12
Jan Staniszewski
Jan Staniszewski, PM
Mistrz Krajowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
Andrzej Wyborski
Andrzej Wyborski, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
13
Tomasz brzęcki
Tomasz Brzęcki, PM
Mistrz Krajowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
Mariusz Pater
Mariusz Pater, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
11.0
14
Artur Toeplitz
Artur Toeplitz, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Robert Czarnecki
Robert Czarnecki, PM
Mistrz Krajowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
15
Dorota Niewińska
Dorota Niewińska, PM
Mistrz Okręgowy
Bardzo Fajny KLub
Kategoria: Open
Ulga: Nie
2.0
Waldemar Niewiński
Waldemar Niewiński, PM
Mistrz Okręgowy
Arcymisie Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
2.0
16
Omernik
Dorota Niewińska, PM
Mistrz Okręgowy
Bardzo Fajny KLub
Kategoria: Open
Ulga: Nie
2.0
Wejknis
Waldemar Niewiński, PM
Mistrz Okręgowy
Arcymisie Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
2.0
17
Dariusz Milewski
Dariusz Milewski, PM
Mistrz Regionalny
SCK Impas Sztum
Kategoria: Open
Ulga: Nie
3.0
Marek Piętak
Waldemar Niewiński, PM
Mistrz Okręgowy
Arcymisie Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
2.0
18
Maria Tomczewska
Maria Tomczewska, PM
Mistrz Międzynarodowy
EMATO STB Słupsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
Paulina Klimentowska
Paulina Klimentowska, MA
Mistrz Międzynarodowy
Taka sobie drużyna brydżowa WZBS
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
19
Zdzisław Cherek
Zdzisław Cherek, PM
Mistrz Regionalny
KOCIEWIE Senior Team Starogard Gdański
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
3.0
Jarosław Mackiewicz
Jarosław Mackiewicz, PM
Mistrz Okręgowy
KOCIEWIE Senior Team Starogard Gdański
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.0
20
wladyslaw lobacz
Władysław Łobacz, PM
Mistrz Krajowy
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
rafal bownik
Jarosław Mackiewicz, PM
Mistrz Okręgowy
KOCIEWIE Senior Team Starogard Gdański
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.0
21
Kazimierz Dominiak
Kazimierz Dominiak, PM
Mistrz Międzynarodowy
Lwy Gdańskie
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
9.0
Krzysztof Czapczyk
Krzysztof Czapczyk, PM
Mistrz Krajowy
Lwy Gdańskie
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
22
Mirosław Małypan
Kazimierz Dominiak, PM
Mistrz Międzynarodowy
Lwy Gdańskie
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
9.0
Andrzej Jarząbkowski
Krzysztof Czapczyk, PM
Mistrz Krajowy
Lwy Gdańskie
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
23
leszek Radomski
Kazimierz Dominiak, PM
Mistrz Międzynarodowy
Lwy Gdańskie
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
9.0
Kazimierz Wołowiec
Krzysztof Czapczyk, PM
Mistrz Krajowy
Lwy Gdańskie
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
24
sławomir lejk
Sławomir Lejk, PM
Mistrz Krajowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Open
Ulga: Nie
4.0
michał gapa
Michał Gapa, PM
Mistrz Krajowy
SCK Impas Sztum
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
25
Marek pietrzak
Sławomir Lejk, PM
Mistrz Krajowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Open
Ulga: Nie
4.0
Jarosław Bartosiński
Michał Gapa, PM
Mistrz Krajowy
SCK Impas Sztum
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
26
Remigiusz Gaweł
Remigiusz Gaweł, PM
Adept
Arcymisie Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.0
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski, PM
Mistrz Klubowy
OSiR Juszkowo
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.5
27
Elżbieta Wesołowska
Elżbieta Wesołowska, PM
Mistrz Międzynarodowy
CKiS Pruszcz Gdański
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
9.0
Jacek Kuśmierz
Jacek Kuśmierz, PM
Mistrz Krajowy
CKiS Pruszcz Gdański
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
5.0
Suma WK: 323.5