Regionalny Turniej Par Barometr 12.06.2024 r.
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Turniej Par OTP** Grand Prix PWZBS z okazji Święta Niepodległości + Turniej Par “o Podkowę Kasztanki Marszałka”

11 listopada 2023 godz. 10:00 - 16:00

Szczegóły

Data:
11 listopada 2023
Godzina:
10:00 - 16:00

Organizator

Pomorski WZBS
Phone
+48 58 524 31 77
Email
biuro@bridge.gda.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

PJATK
ul. Targ Drzewny 9/11
Gdańsk, Pomorskie 80-894 Polska
+ Google Map

Zarząd PWZBS zaprasza z okazji Święta Niepodległości na Turniej Par OTP** (z aPKL-ami) z cyklu Grand Prix PWZBS. Turniej odbędzie się 11 listopada 2023 r. o godz. 10.00 w budynku Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku przy ul. Targ Drzewny 9/11. W turnieju zostaną rozegrane 39-42 rozdania. Dodatkowo pierwszych 30 rozdań będzie traktowanych jako osobny turniej z punktacją ogólnopolską “o Podkowę Kasztanki Marszałka”.

Pary chętne do gry proszone są o wcześniejsze zarejestrowanie się w zakładce poniżej.

Wpisowe:

Członek PZBS – 50 zł.

Młodzież szkolna – 15 zł.

Niezrzeszeni – 60 zł.

Rejestracja i opcje dodatkowe


.
×
Podaj dane zawodników
Podaj imię i nazwisko lub PZBS ID
lub
lub

Zarejestrowane pary
L.p.
Zawodnik 1
WK
Zawodnik 2
WK
1
Bogumił Macierzyński
Bogumił Macierzyński, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
9.0
Lechosław Suszka
Lechosław Suszka, PM
Mistrz Krajowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
2
Aleksander Chrenowski
Aleksander Chrenowski, PM
Arcymistrz
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
13.0
Antoni Sękowski
Antoni Sękowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
3
Kazimierz Gierulski
Aleksander Chrenowski, PM
Arcymistrz
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
13.0
Adam Betlinski
Antoni Sękowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
4
Monika Granica
Monika Granica, PM
Mistrz Krajowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
4.0
Anna Nosalska
Anna Nosalska, PD
Mistrz Międzynarodowy
Hetman Białystok
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
5
Włodzimierz Wasielewski
Włodzimierz Wasielewski, PM
Mistrz Regionalny
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
Zdzisław Koza
Zdzisław Koza, PM
Mistrz Krajowy
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
4.0
6
Waldemar Wnuk
Waldemar Wnuk, PM
Mistrz Regionalny
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
Mirosław Makurat
Mirosław Makurat, PM
Mistrz Regionalny
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
7
Dorota Niewińska
Dorota Niewińska, PM
Mistrz Okręgowy
Bardzo Fajny KLub
Kategoria: Open
Ulga: Nie
2.0
Waldemar Niewiński
Waldemar Niewiński, PM
Mistrz Okręgowy
Arcymisie Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
2.0
8
Krzysztof Sikorski
Krzysztof Sikorski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
19.0
Andrzej Zaleski
Andrzej Zaleski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
11.0
9
Artur Toeplitz
Artur Toeplitz, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Włodzimierz Kocoń
Włodzimierz Kocoń, PM
Mistrz Krajowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
10
Danuta Żabicka
Artur Toeplitz, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Witold Kaliński
Włodzimierz Kocoń, PM
Mistrz Krajowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
11
wladyslaw lobacz
Władysław Łobacz, PM
Mistrz Krajowy
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
rafal bownik
Włodzimierz Kocoń, PM
Mistrz Krajowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
12
Ireneusz Dzikowski
Ireneusz Dzikowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
Krzysztof Żak
Krzysztof Żak, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
13
Adam Lewandowski
Adam Lewandowski, PM
Mistrz Regionalny
SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
3.0
Borkowski krzysztof
Krzysztof Żak, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
14
Elżbieta Wesołowska
Elżbieta Wesołowska, PM
Mistrz Międzynarodowy
CKiS Pruszcz Gdański
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
9.0
Marcin Kut
Marcin Kut, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
15
K. Omernik
Elżbieta Wesołowska, PM
Mistrz Międzynarodowy
CKiS Pruszcz Gdański
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
9.0
W. Wejknis
Marcin Kut, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
16
Wiesława Kasperek
Wiesława Kasperek, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Jerzy Kajzer
Jerzy Kajzer, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
17
Marek Bednarczyk
Wiesława Kasperek, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Kazimierz Dominiak
Kazimierz Dominiak, PM
Mistrz Międzynarodowy
Lwy Gdańskie
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
9.0
18
Janusz Kobylarski
Janusz Kobylarski, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Edek Pinkiewicz
Kazimierz Dominiak, PM
Mistrz Międzynarodowy
Lwy Gdańskie
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
9.0
19
Jacek Piotrowski
Jacek Piotrowski, PM
Arcymistrz
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
12.0
Waldemar Warzała
Waldemar Warzała, PM
Arcymistrz
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
12.0
20
Michał Górski
Michał Górski, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
Robert Krawczyk
Robert Krawczyk, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
21
Tomasz Patalan
Tomasz Patalan, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Robert Czarnecki
Robert Czarnecki, PM
Mistrz Krajowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
22
Tomasz Brzęcki
Tomasz Brzęcki, PM
Mistrz Krajowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
Jan Staniszewski
Jan Staniszewski, PM
Mistrz Krajowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
23
Mariusz Pater
Mariusz Pater, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
11.0
Andrzej Wyborski
Andrzej Wyborski, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
24
Adam Derwinski
Mariusz Pater, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
11.0
Andrzej Zaboklicki
Andrzej Wyborski, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
25
Aleksander Gruca
Mariusz Pater, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
11.0
Jarosław Pęski
Andrzej Wyborski, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
26
Dariusz Milewski
Dariusz Milewski, PM
Mistrz Regionalny
SCK Impas Sztum
Kategoria: Open
Ulga: Nie
3.0
Marek Piętak
Marek Piętak, PM
Mistrz Wojewódzki
SCK Impas Sztum
Kategoria: Open
Ulga: Nie
2.5
27
Kazimierz Gralak
Kazimierz Gralak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
18.0
Wacław Janicki
Wacław Janicki, PM
Arcymistrz
Lwy Gdańskie
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
17.0
28
20067
Kazimierz Gralak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Activa Juszkowo
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
18.0
Jarosław Jaworski
Jarosław Jaworski, PM
Mistrz Wojewódzki
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.5
29
Anna Kazimierska
Anna Kazimierska, PM
Adept
Król Kier Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.0
Joanna Piskorska
Jarosław Jaworski, PM
Mistrz Wojewódzki
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.5
30
Agata Gaweł
Agata Gaweł, PM
Adept
PRIMUS Juszkowo
Kategoria: Młodzik
Ulga: Tak
1.0
Wojciech Ligman
Wojciech Ligman, PM
Mistrz Wojewódzki
PRIMUS Juszkowo
Kategoria: Junior starszy
Ulga: Tak
2.5
Suma WK: 465