Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

I memoriał Józefa Blassa OTP**

Sponsorem turnieju jest firma

UWAGA!
Wymagane jest zgłoszenie email na [email protected].

ZAPISY MOŻLIWE DO 21 PAŹDZIERNIKA (czwartek) do godziny 15:00

późniejsze zapisy mogą zostać nieuwzględnione na liście startowej

Turniej 4 sesje po 10 rozdań.

Regulamin turnieju brydża sportowego I Memoriał Józefa Blassa

  1. Organizator, cel rozgrywek, przepisy.
    1.1 Organizatorem turnieju jest Pomorski Wojewódzki Związek Brydża Sportowego.
    1.2 Celem zawodów jest:
    – przeprowadzenie rywalizacji sportowej w dyscyplinie brydż sportowy
    – upamiętnienie Józefa Blassa
    1.3 W trakcie turnieju obowiązują przepisy Międzynarodowego Prawa Brydżowego, Regulamin Zawodów Brydża Sportowego PZBS, Polityka Systemowa PZBS oraz niniejszy Regulamin.
  2.  Zgłoszenia par i wpisowe.
    2.1 Turniej par jest turniejem otwartym. Wymagane jest zgłoszenie na adres email:
    [email protected] Udział zostanie potwierdzony informacją zwrotną. Z uwagi na pojemność sali liczba par jest ograniczona.
    2.3 Opłaty wpisowe do turnieju wynoszą:
    – normalne – 50 zł
    – ulgowe (członkowie PZBS, którzy mają prawo do ulg) – 35 zł
  3. Turniej.
    3.1 Turniej jest turniejem par rozgrywanym na zapis maksymalny.
    3.2 W turnieju rozgrywane jest 40 rozdań (4 mini sesje po 10 rozdań)
    3.3 Turniej odbędzie się 24 października 2021 roku o godzinie 10.00 w Klubie Makabi
    w Gdańsku, ul Partyzantów 7.
  4. Wygrane.
    4.1 Za miejsca od 1. do 3. przewidziane są gwarantowane nagrody finansowe w wysokości
    odpowiednio: 2500 zł, 1500 zł, 1000 zł.
    4.2 Nagrody specjalne dla najlepszej pary juniorów, kobiet, seniorów, mikstowej, o łącznej sumie
    WK<=6 oraz dla pary, która wygrała ostatnią sesję.
    4.3 2 losowane nagrody niespodzianki.
    4.4 Powyższe nagrody nie kumulują się.
  5. Inne
    5.1 Sprawy sporne rozstrzygane są przez Sędziego Głównego (Kuba Kasprzak). Podjęte decyzje mają charakter
    ostateczny.
Wyniki i zdjęcia


Wyniki Zdjęcia
Informacje


  • To wydarzenie minęło
Godzina: 10:00
Data: 24 października 2021 , niedziela
Kategoria: PWZBS
Pomorski WZBS
+48 58 524 31 77, biuro@bridge.gda.pl
Makabi
ul. Partyzantów 7
Gdańsk, pomorskie Polska
+ Google Map
Wpisowe


Normalne: 50 zł , Ulgowe: 35 zł
Rejestracja i opcje dodatkowe


×
Podaj dane zawodników
Podaj imię i nazwisko lub PZBS ID
lub
lub


Zarejestrowane pary
L.p.
Zawodnik 1
WK
Zawodnik 2
WK
1
Lechosław Suszka
Lechosław Suszka, PM
Mistrz Krajowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Witold Kaliński
Witold Kaliński, PM
Arcymistrz
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
12.0
2
Michał Górski
Michał Górski, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
Jacek Lew
Jacek Lew, PM
Arcymistrz
Infiniti Brokerzy Gdynia
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
15.0
3
Aleksander Kasprzak
Aleksander Kasprzak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB SDK Tczew
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
18.0
Michał Samet
Michał Samet, PM
Mistrz Wojewódzki
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
2.5
4
Robert Krawczyk
Robert Krawczyk, WP
Kategoria: Open
Ulga: Nie
0.0
Grzegorz Wołowiec
Grzegorz Wołowiec, PM
Mistrz Krajowy
BLACKWOOD Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
5
Ireneusz Dzikowski
Ireneusz Dzikowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
Andrzej Zaleski
Andrzej Zaleski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
11.0
6
Katarzyna Dufrat
Katarzyna Dufrat, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Szkoła Brydża Szlem Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
19.0
Piotr Tuczyński
Piotr Tuczyński, MA
Arcymistrz Światowy
Fundacja Bridge24.pl
Kategoria: Open
Ulga: Nie
24.0
7
Stanisław Szejko
Stanisław Szejko, PM
Mistrz Międzynarodowy
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
Władysław Łobacz
Władysław Łobacz, PM
Mistrz Krajowy
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
4.0
8
Kazimierz Omernik
Kazimierz Omernik, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
21.0
Krzysztof Sikorski
Krzysztof Sikorski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
19.0
9
Sławomir Henclik
Sławomir Henclik, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
18.0
Wacław Wejknis
Wacław Wejknis, PM
Arcymistrz
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
17.0
10
Wiesława Kasperek
Wiesława Kasperek, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Jerzy Kajzer
Jerzy Kajzer, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
11
Danuta Żabicka
Danuta Żabicka, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
Marek Niesłuchowski
Marek Niesłuchowski, PM
Mistrz Międzynarodowy
Infiniti Brokerzy Gdynia
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
12
Michał Nowosadzki
Michał Nowosadzki, SW
Arcymistrz Światowy
SPS CONSTRUCTION Kielce
Kategoria: Open
Ulga: Nie
24.0
Piotr Wiankowski
Piotr Wiankowski, MA
Arcymistrz Międzynarodowy
Fundacja Bridge24.pl
Kategoria: Open
Ulga: Nie
21.0
13
Mirosław Makurat
Mirosław Makurat, PM
Mistrz Wojewódzki
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
2.5
Waldemar Wnuk
Waldemar Wnuk, PM
Mistrz Wojewódzki
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
2.5
14
Jacek Kalita
Jacek Kalita, SW
Arcymistrz Światowy
SPS CONSTRUCTION Kielce
Kategoria: Open
Ulga: Nie
24.0
Jacek Pszczoła
Jacek Pszczoła, SW
Arcymistrz Światowy
SPS CONSTRUCTION Kielce
Kategoria: Open
Ulga: Nie
24.0
15
Zdzisław Koza
Zdzisław Koza, PM
Mistrz Regionalny
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
Włodzimierz Wasielewski
Włodzimierz Wasielewski, PM
Mistrz Regionalny
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
16
Adam Lonski
Adam Lonski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB SDK Tczew
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Krzysztof Mielnik
Krzysztof Mielnik, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB SDK Tczew
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
17
Ewa Jaworska
Ewa Jaworska, PM
Kandydat
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
0.5
Jarosław Jaworski
Jarosław Jaworski, PM
Mistrz Wojewódzki
Infiniti Brokerzy Gdynia
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.5
18
Krzysztof Borkowski
Krzysztof Borkowski, PM
Mistrz Krajowy
CKiS Pruszcz Gdański
Kategoria: Open
Ulga: Nie
4.0
Marcin Kut
Marcin Kut, PM
Mistrz Krajowy
CKiS Pruszcz Gdański
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
19
Jacek Sikora
Jacek Sikora, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Krzysztof Żak
Krzysztof Żak, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
20
Anna Nosalska
Anna Nosalska, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Andrzej Bunikowski
Andrzej Bunikowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
18.0
21
Dariusz Bogucki
Dariusz Bogucki, SW
Arcymistrz
Dr SMILE Starachowice
Kategoria: Open
Ulga: Nie
17.0
Antoni Sękowski
Antoni Sękowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
OSiR Activa PL Juszkowo
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
22
Remigiusz Góralczyk
Remigiusz Góralczyk, ZP
Mistrz Krajowy
TRZYNASTKA Szczecin
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
Paweł Gruszczyński
Paweł Gruszczyński, WP
Mistrz Międzynarodowy
STARKA Poznań
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
23
Elżbieta Wesołowska
Elżbieta Wesołowska, PM
Mistrz Międzynarodowy
CKiS Pruszcz Gdański
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
9.0
Jacek Kuśmierz
Jacek Kuśmierz, PM
Mistrz Krajowy
CKiS Pruszcz Gdański
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
24
Jacek Piotrowski
Jacek Piotrowski, PM
Arcymistrz
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
12.0
Waldemar Warzała
Waldemar Warzała, PM
Arcymistrz
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
12.0
25
Barbara Ludwikowska
Jacek Piotrowski, PM
Arcymistrz
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
Andrzej Dauter
Andrzej Dauter, PM
Mistrz Wojewódzki
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.5
26
Elżbieta Starczewska
Jacek Piotrowski, PM
Arcymistrz
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
Kazimierz Dominiak
Kazimierz Dominiak, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Expres z Kaszub
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
9.0
27
Dariusz Milewski
Dariusz Milewski, PM
Mistrz Wojewódzki
SCK IMPAS Sztum
Kategoria: Open
Ulga: Nie
2.5
Marek Piętak
Marek Piętak, PM
Mistrz Wojewódzki
SCK IMPAS Sztum
Kategoria: Open
Ulga: Nie
2.5
28
Maria Tomczewska
Maria Tomczewska, PM
Mistrz Międzynarodowy
STB Słupsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
Paulina Klimentowska
Paulina Klimentowska, PM
Mistrz Międzynarodowy
STB Słupsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
29
Andrzej Wyborski
Andrzej Wyborski, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
Tomasz Brzęcki
Tomasz Brzęcki, PM
Mistrz Krajowy
GTB ATUT Rumia
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
30
Aleksander Gruca
Aleksander Gruca, PM
Mistrz Krajowy
GTB ATUT Rumia
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Jarosław Pęski
Jarosław Pęski, PM
Mistrz Krajowy
GTB ATUT Rumia
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
31
Piotr Zatorski
Piotr Zatorski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Szkoła Brydża Szlem Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
21.0
Andrzej Jarząbkowski
Andrzej Jarząbkowski, PM
Mistrz Klubowy
Hotel Zacisze
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.5
32
Grzegorz Głowacki
Grzegorz Głowacki, PM
Mistrz Okręgowy
SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
2.0
Krzysztof Chełstowski
Krzysztof Chełstowski, PM
Mistrz Wojewódzki
SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
2.5
33
Mariusz Pater
Mariusz Pater, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
11.0
Jan Staniszewski
Jan Staniszewski, PM
Mistrz Krajowy
KS Beniaminek 03
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
34
Jan Łuczeczko
Jan Łuczeczko, PM
Mistrz Okręgowy
ACTIVA PRIMUS Juszkowo
Kategoria: Młodzik
Ulga: Tak
2.0
Szymon Grabala
Szymon Grabala, PM
Mistrz Klubowy
ACTIVA PRIMUS Juszkowo
Kategoria: Młodzik
Ulga: Tak
1.5
35
Julia Wodzyńska
Julia Wodzyńska, PM
Mistrz Klubowy
ACTIVA PRIMUS Juszkowo
Kategoria: Junior młodszy
Ulga: Tak
1.5
Szymon Jędrzejewski
Szymon Jędrzejewski, PM
Mistrz Klubowy
ACTIVA PRIMUS Juszkowo
Kategoria: Młodzik
Ulga: Tak
1.5
36
Adam Nagórny
Adam Nagórny, PM
Adept
GTB Gdańsk
Kategoria: Młodzik
Ulga: Tak
1.0
Aniela Kwaśniewska
Aniela Kwaśniewska, PM
Adept
GTB Gdańsk
Kategoria: Młodzik
Ulga: Nie
1.0
37
Marcin Staniak
Marcin Staniak, PM
Kandydat
GTB Gdańsk
Kategoria: Młodzik
Ulga: Tak
0.5
Nikodem Pasek
Nikodem Pasek, PM
GTB Gdańsk
Kategoria: Młodzik
Ulga: Tak
0.0
38
Cyprian Morawski
Cyprian Morawski, PM
Mistrz Klubowy
ACTIVA PRIMUS Juszkowo
Kategoria: Junior młodszy
Ulga: Tak
1.5
Antoni Byliński
Antoni Byliński, PM
Mistrz Klubowy
ACTIVA PRIMUS Juszkowo
Kategoria: Młodzik
Ulga: Tak
1.5
39
Wojciech Ligman
Wojciech Ligman, PM
Mistrz Wojewódzki
ACTIVA PRIMUS Juszkowo
Kategoria: Junior starszy
Ulga: Tak
2.5
Łukasz Morawski
Łukasz Morawski, PM
Adept
ACTIVA PRIMUS Juszkowo
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.0
40
Grażyna Brewiak
Grażyna Brewiak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB Expres z Kaszub
Kategoria: Open
Ulga: Nie
19.0
Mariusz Brewiak
Mariusz Brewiak, PM
Arcymistrz
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
13.0
41
Leszek Szkudlarek
Leszek Szkudlarek, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
Kazimierz Gralak
Kazimierz Gralak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
OSiR Activa PL Juszkowo
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
18.0
Suma WK: 676.5