Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Turniej OTP * Otwarcie sezonu 2023 – Grand Prix PWZBS

1 lutego 2023 godz. 17:30 - 22:00

Details

Date:
1 lutego 2023
Time:
17:30 - 22:00
Event Category:

Organizer

Pomorski WZBS
Phone
+48 58 524 31 77
Email
biuro@bridge.gda.pl
View Organizer Website

Venue

Ateneum
ul. 3 Maja 25
Gdańsk, pomorskie 80-802
+ Google Map

W dniu 01 lutego 2023 r. o godz. 17.30 w Akademii ATENEUM w Gdańsku odbędzie się TURNIEJ OTP * OTWARCIA SEZONU 2023 będący pierwszym turniejem z cyklu Grand Prix woj. pomorskiego.

Turniej z aPKLami

Wpisowe:

Normalne dla członków PZBS   –   35,- zł

Ulgowe dla członków PZBS   –   30,- zł

Młodzież   –    15,-  zł

Niezrzeszeni     –     40,-  zł

Zapisy wyłącznie przez internet 

Sędzia


  • Janusz Liwosz
  • Sędzia państwowy
Rejestracja i opcje dodatkowe


.
×
Podaj dane zawodników
Podaj imię i nazwisko lub PZBS ID
lub
lub

Zarejestrowane pary
L.p.
Zawodnik 1
WK
Zawodnik 2
WK
1
Wiesława Kasperek
Wiesława Kasperek, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Jerzy Kajzer
Jerzy Kajzer, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
2
Antoni Sękowski
Antoni Sękowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
OSiR Activa Juszkowo
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
Lechosław Suszka
Lechosław Suszka, PM
Mistrz Krajowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
3
Aleksander Chrenowski
Aleksander Chrenowski, PM
Arcymistrz
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
13.0
Stanisław Szejko
Stanisław Szejko, PM
Mistrz Międzynarodowy
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
4
Włodzimierz Wasielewski
Włodzimierz Wasielewski, PM
Mistrz Regionalny
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
Zdzisław Koza
Zdzisław Koza, PM
Mistrz Regionalny
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
5
Artur Toeplitz
Artur Toeplitz, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Robert Czarnecki
Robert Czarnecki, PM
Mistrz Krajowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
6
Waldek Wnuk
Waldemar Wnuk, PM
Mistrz Regionalny
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
3.0
Mirek Makurat
Mirosław Makurat, PM
Mistrz Regionalny
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
7
Czesław Thrun
Waldemar Wnuk, PM
Mistrz Regionalny
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
3.0
Grzegorz Kujawiński
Mirosław Makurat, PM
Mistrz Regionalny
KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
8
Waldemar Warzała
Waldemar Warzała, PM
Arcymistrz
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
12.0
Tomasz Patalan
Tomasz Patalan, WM
Mistrz Krajowy
BSBS OKDAR Bartoszyce
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
9
Witold Kaliński
Witold Kaliński, PM
Arcymistrz
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
12.0
Marek Niesłuchowski
Marek Niesłuchowski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
10
Piotr Suchodolski
Piotr Suchodolski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Włodzimierz Kocoń
Marek Niesłuchowski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
11
Ania Krasińska
Piotr Suchodolski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Olena Gruca
Marek Niesłuchowski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
12
Milewski Dariusz
Piotr Suchodolski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Gutowski Michał
Marek Niesłuchowski, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
13
Ryszard Kamiński
Ryszard Kamiński, PM
Mistrz Krajowy
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
4.0
Czesław Thrun
Czesław Thrun, PM
Mistrz Krajowy
Rokitnica Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
14
Remigiusz Góralczyk
Remigiusz Góralczyk, ZP
Mistrz Krajowy
TRZYNASTKA Szczecin
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
Paweł Gruszczyński
Paweł Gruszczyński, WP
Mistrz Międzynarodowy
UKB Kleks Szamotuły
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
15
Aleksander Gruca
Remigiusz Góralczyk, ZP
Mistrz Krajowy
TRZYNASTKA Szczecin
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
Jaroslaw Pęski
Paweł Gruszczyński, WP
Mistrz Międzynarodowy
UKB Kleks Szamotuły
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
16
Janusz Przybyszewski
Remigiusz Góralczyk, ZP
Mistrz Krajowy
TRZYNASTKA Szczecin
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
Wiesław Andruk
Paweł Gruszczyński, WP
Mistrz Międzynarodowy
UKB Kleks Szamotuły
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
17
Marek Fijałkowski
Remigiusz Góralczyk, ZP
Mistrz Krajowy
TRZYNASTKA Szczecin
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
Andrzej Pella
Paweł Gruszczyński, WP
Mistrz Międzynarodowy
UKB Kleks Szamotuły
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
18
Andrzej Chabierski
Andrzej Chabierski, PM
Mistrz Regionalny
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
3.0
Andrzej Piwakowski
Paweł Gruszczyński, WP
Mistrz Międzynarodowy
UKB Kleks Szamotuły
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
19
Krzysztof Żak
Krzysztof Żak, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
Jacek Sikora
Jacek Sikora, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB ANDRZEJKI Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
20
Jacek Piotrowski
Jacek Piotrowski, PM
Arcymistrz
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
12.0
Janusz Kobylarski
Janusz Kobylarski, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
21
Katarzyna Liszewska
Katarzyna Liszewska, PM
Adept
Rokitnica Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.0
Jacek Liszewski
Jacek Liszewski, PM
Mistrz Klubowy
Rokitnica Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.5
22
Kazimierz Gralak
Kazimierz Gralak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
OSiR Activa Juszkowo
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
18.0
Andrzej Osiński
Andrzej Osiński, PM
Mistrz Regionalny
PIANPUR Sierakowice
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
23
Bogumił Macierzyński
Kazimierz Gralak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
OSiR Activa Juszkowo
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
18.0
Krzysztof Przybielski
Andrzej Osiński, PM
Mistrz Regionalny
PIANPUR Sierakowice
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
24
Marcin Bohdziewicz
Marcin Bohdziewicz, PM
Mistrz Klubowy
SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.5
Tomasz Gawrys
Tomasz Gawrys, PM
Mistrz Klubowy
SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.5
25
Michał Górski
Michał Górski, PM
Mistrz Międzynarodowy
KS Beniaminek 03 - Blackwood Starogard G
Kategoria: Open
Ulga: Nie
9.0
Robert Krawczyk
Robert Krawczyk, PM
Mistrz Krajowy
GTB GAME OVER Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
26
Aleksander Kasprzak
Aleksander Kasprzak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB SDK Tczew
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
Leszek Szkudlarek
Leszek Szkudlarek, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
9.0
27
Cyprian Morawski
Aleksander Kasprzak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB SDK Tczew
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
Andrzej Jarząbkowski
Leszek Szkudlarek, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Nie
9.0
28
Jacek Lew
Jacek Lew, PM
Arcymistrz
Infinity Brokerzy Gdynia
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
15.0
Krzysztof Czapczyk
Krzysztof Czapczyk, PM
Mistrz Krajowy
Infinity Brokerzy Gdynia
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Suma WK: 408.5
Wpisowe


Normalne: 35 zł , Ulgowe: 30 zł , Mł. szkolna: 15 zł , Niezrzeszeni: 40 zł