Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.
Recurring Event Event Series: Cykl Memoriałów

Memoriał Józefa Pochronia

25 listopada godz. 18:00

Zarząd Pomorskiego WZBS zaprasza wszystkich brydżystów na cykl 5 Turniejów Memoriałowych które odbędą się w dniach:

25 listopad 2022 r. – godz. 18.00    Memoriał Józefa Pochronia

02 grudzień 2022 r. – godz. 18.00    Memoriał Piotra Zamiara

09 grudzień 2022 r. – godz. 18.00    Memoriał Jana Klapkowskiego

Pozostałe dwa memoriały odbędą się w styczniu 2023 r.

Wszystkie turnieje (parami na zapis maksymalny) odbędą się w Akademii Nauk Stosowanych ATENEUM w Gdańsku przy ulicy 3 Maja 25.

Nagrody

Na nagrody w każdym turnieju przeznacza się 40% wpisowego, dodatkowe 20% przeznacza się na nagrody długofalowe dla zwycięzców całego cyklu. W przypadku pozyskania sponsorów fundusz nagród może zostać podwyższony.

Zapisy

Zapisy wyłącznie przez internet do piątku (dniu turnieju) godz. 14.00. W przypadku małej ilości zapisanych par do konkretnego turnieju organizator zastrzega sobie możliwość odwołania turnieju w piątek po godz. 14.00.

Cykl Turniejów Memoriałowych

Szczegóły

Data:
25 listopada
Godzina:
18:00
Series:
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Pomorski WZBS
Telefon:
+48 58 524 31 77
Adres e-mail:
biuro@bridge.gda.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Ateneum
ul. 3 Maja 25
Gdańsk, pomorskie 80-802
+ Google Map
Sędzia


  • Janusz Liwosz
  • Sędzia państwowy
Rejestracja i opcje dodatkowe



×
Podaj dane zawodników
Podaj imię i nazwisko lub PZBS ID
lub
lub

Zarejestrowane pary
L.p.
Zawodnik 1
WK
Zawodnik 2
WK
1
Kazimierz Gralak
Kazimierz Gralak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
OSiR Activa PL Juszkowo
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
18.0
Andrzej Osiński
Andrzej Osiński, PM
Mistrz Regionalny
PIANPUR Sierakowice
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
2
Lechosław Suszka
Lechosław Suszka, PM
Mistrz Krajowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Bogusław Macierzyński
Andrzej Osiński, PM
Mistrz Regionalny
PIANPUR Sierakowice
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
3
Anna Nosalska
Anna Nosalska, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Andrzej Bunikowski
Andrzej Bunikowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
18.0
4
Danuta Żabicka
Anna Nosalska, PM
Mistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Marek Niesłuchowski
Andrzej Bunikowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
Darles Santerm Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
18.0
5
Paweł Gruszczyński
Paweł Gruszczyński, WP
Mistrz Międzynarodowy
STARKA Poznań
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Aleksander Kasprzak
Aleksander Kasprzak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB SDK Tczew
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
18.0
6
Kazimierz Dominiak
Paweł Gruszczyński, WP
Mistrz Międzynarodowy
STARKA Poznań
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
KrzysztofCzapczyk
Aleksander Kasprzak, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
GTB SDK Tczew
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
18.0
7
Ewa Jaworska
Ewa Jaworska, PM
Kandydat
GTB Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
0.5
Jarosław Jaworski
Jarosław Jaworski, PM
Mistrz Wojewódzki
Infiniti Brokerzy Gdynia
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.5
8
Mirosław Małypan
Mirosław Małypan, PM
Mistrz Krajowy
Infiniti Brokerzy Gdynia
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Przybyszewski Janusz
Jarosław Jaworski, PM
Mistrz Wojewódzki
Infiniti Brokerzy Gdynia
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
2.5
9
Wiesława Kasperek
Wiesława Kasperek, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Jerzy Kajzer
Jerzy Kajzer, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
10
Omernik
Wiesława Kasperek, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
5.0
Wejknis
Jerzy Kajzer, PM
Mistrz Krajowy
ANDRZEJKI BIS Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
5.0
11
w[adyslaw lobacz
Władysław Łobacz, PM
Mistrz Krajowy
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
4.0
marek bednarczyk
Marek Bednarczyk, PM
Mistrz Regionalny
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
3.0
12
kazimierz Wołowiec
Władysław Łobacz, PM
Mistrz Krajowy
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
4.0
Leszek Radomski
Leszek Radomski, PM
Mistrz Regionalny
CKiS Pruszcz Gdański
Kategoria: Open
Ulga: Nie
3.0
13
Jacek Liszewski
Jacek Liszewski, PM
Adept
Hotel Zacisze
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.0
Katarzyna Liszewska
Katarzyna Liszewska, PM
Adept
Hotel Zacisze
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.0
14
Sekowski
Antoni Sękowski, PM
Arcymistrz Międzynarodowy
OSiR Activa PL Juszkowo
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
18.0
Kaliński
Witold Kaliński, PM
Arcymistrz
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
12.0
15
Dorota Niewińska
Dorota Niewińska, PM
Mistrz Klubowy
Hotel Zacisze
Kategoria: Open
Ulga: Nie
1.5
Waldemar Niewiński
Waldemar Niewiński, PM
Mistrz Klubowy
Hotel Zacisze
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
1.5
16
Artur Toeplitz
Artur Toeplitz, PM
Mistrz Międzynarodowy
OSiR Activa PL Juszkowo
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Robert Czarnecki
Robert Czarnecki, PM
Mistrz Krajowy
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
17
Jacek Lew
Artur Toeplitz, PM
Mistrz Międzynarodowy
OSiR Activa PL Juszkowo
Kategoria: Open
Ulga: Nie
7.0
Wacław Janicki
Robert Czarnecki, PM
Mistrz Krajowy
AZS PJATK Gdańsk
Kategoria: Open
Ulga: Nie
5.0
18
Danuta Żabicka
Danuta Żabicka, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
Marek Niesłuchowski
Marek Niesłuchowski, PM
Mistrz Międzynarodowy
Infiniti Brokerzy Gdynia
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
19
Grażyna Brewiak
Danuta Żabicka, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
Krzysztof Żak
Marek Niesłuchowski, PM
Mistrz Międzynarodowy
Infiniti Brokerzy Gdynia
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
20
6488
Danuta Żabicka, PM
Mistrz Międzynarodowy
GTB Makabi Gdańsk
Kategoria: Nestor
Ulga: Tak
7.0
Tomasz Patalan
Marek Niesłuchowski, PM
Mistrz Międzynarodowy
Infiniti Brokerzy Gdynia
Kategoria: Senior
Ulga: Tak
7.0
Suma WK: 274.5
Wpisowe


Normalne: 35 zł , Mł. szkolna: 15 zł