Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło
Turniej
Godzina: 5:30
Data: 3 lutego , środa
Kategoria:
Sędzia:
Kuba Kasprzak
Sędzia międzynarodowy
Organizator
Pomorski WZBS
Internet – RealBridge
Internet - RealBridge pomorskie Polska
+ Google Map
Wpisowe
Online 5 zł
Rejestracja i opcje dodatkowe

Rejestracja do turnieju jest wstrzymana lub zakończona
×
Podaj dane zawodników
Podaj imię i nazwisko lub PZBS ID
lub
lub


Zarejestrowane pary
L.p.
Zawodnik 1
WK
Zawodnik 2
WK
Suma WK: 0
Informacje o turnieju online
Sekcja widoczna tylko dla zalogowanych i zarejestrowanych użytkowników
 

Zarząd PWZBS zaprasza na turniej internetowy organizowany przez PWZBS na platformie RealBridge. Turniej 1. sesyjny ok. 20 rozdań na maxy z PKLami. Mamy nadzieję, że wkrótce to będą turnieje cykliczne!

Dzięki kamerom nowa platforma pozwala spotkać się ze znajomymi jak podczas turnieju na żywo! W trakcie turnieju widzisz swojego partnera, przeciwników oraz sędziego, a Oni widzą Ciebie. Możesz rozmawiać, uśmiechać się i odbierać uśmiechy od innych.

Turnieje są w promocyjnej cenie 5 zł od zawodnika (jednorazowa opłata łączna 10zł).  Po dokonaniu rejestracji otrzymasz maila z potwierdzeniem rejestracji, a na około godzinę przed turniejem wygenerowany link do turnieju.  Zalecamy zalogować się na około pół godziny przed rozpoczęciem turnieju w celu przetestowania działania kamer, mikrofonu oraz zapoznania się z nową platformą. Można dosiąść się do dowolnego stołu i czekać na partnera. Pytania dotyczące rejestracji proszę kierować do Jacka  Sikory 792-525-877, natomiast dotyczące spraw sędziowskich do Kuby Kasprzaka.

 

Zapisy kończą się na 2 godziny przed turniejem.