M-ce Ident. Nazwisko Imię Kat. WK Okręg Klub PKL R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 1           ANDRZEJKI Gdańsk                    134   21 21 38 54  
  4535 Bogucki  Dariusz   13.0 PM ANDRZEJKI Gdańsk 92       38 54  
  4563 Dzikowski Ireneusz s 18.0 PM ANDRZEJKI Gdańsk 92       38 54  
  15621 Gotard Tomasz   19.0 PM ANDRZEJKI Gdańsk 0            
  4588 Henclik Sławomir   18.0 PM ANDRZEJKI Gdańsk 134   21 21 38 54  
  4665 Omernik Kazimierz N 19.0 PM ANDRZEJKI Gdańsk 113     21 38 54  
  4699 Sikorski Krzysztof S 18.0 PM ANDRZEJKI Gdańsk 134   21 21 38 54  
  4735 Wejknis Wacław S 15.0 PM ANDRZEJKI Gdańsk 113   21   38 54  
  4751 Zaleski Andrzej N 7.0 PM ANDRZEJKI Gdańsk 134   21 21 38 54  
2 2           DARLES SANTERM Gdańsk 19   14 5      
  4547 Bunikowski Andrzej   18.0 PM DARLES SANTERM Gdańsk 14   14        
  4549 Chmielewski Dariusz   5.0 PM DARLES SANTERM Gdańsk 19   14 5      
  4553 Czekaj Elżbieta K 11.0 PM DARLES SANTERM Gdańsk 5     5      
  7794 Janeczek Marta K 9.0 PM DARLES SANTERM Gdańsk 14   14        
  4603 Kasprzak Jakub   11.0 PM DARLES SANTERM Gdańsk 0            
  4778 Franiewski Piotr   4.0 PM DARLES SANTERM Gdańsk 0            
  4712 Szkudlarek Leszek   7.0 PM DARLES SANTERM Gdańsk 5     5      
  8903 Zabulewicz Olga K 4.0 PM DARLES SANTERM Gdańsk 19   14 5      
3 3           SDK Tczew                                 75   15 14 29 17  
  12127 Bartosiński Jarosław   5.0 PM SDK Tczew 29       29    
  7190 Chindelewicz Paweł   12.0 PM SDK Tczew 0            
  4602 Kasprzak Aleksander s 18.0 PM SDK Tczew 85   15 14 29 27  
  4604 Kasprzak Patryk   5.0 PM SDK Tczew 42   15     27  
  13364 Lonski Adam   7.0 PM SDK Tczew 58   15 14 29    
  11809 Mielnik Krzysztof   7.0 PM SDK Tczew 27         27  
  4707 Szaliński Mirosław   12.0 PM SDK Tczew 85   15 14 29 27  
  4721 Tomczak Piotr   5.0 PM SDK Tczew 14     14      
4 4           STB Słupsk 0            
  4772 Dyk Bogusław s 12.0 PM STB Słupsk 0            
  4781 Garstka Andrzej   7.0 PM STB Słupsk 0            
  4798 Kopowski Mirosław   12.0 PM STB Słupsk 0            
  4797 Konopka Ryszard S 12.0 PM STB Słupsk 0            
  10809 Leśniewski Ryszard S 9.0 PM STB Słupsk 0            
  4820 Mączkowski Wiesław   12.0 PM STB Słupsk 0            
5             BLACKWOOD Gdańsk 60   10 6 34 10  
  15729 Chrenowska Aldona KS 3.0 PM BLACKWOOD Gdańsk 60   10 6 34 10  
  10794 Chrenowski Aleksander S 13.0 PM BLACKWOOD Gdańsk 60   10 6 34 10  
  13882 Wiankowska Agnieszka K 3.0 PM BLACKWOOD Gdańsk 34       34    
  14845 Krawczyk Robert   3.0 PM BLACKWOOD Gdańsk 60   10 6 34 10  
  4411 Prasek Zbigniew   5.0 PM BLACKWOOD Gdańsk 40     6 34    
  4740 Wiankowski Piotr   19.0 MA   44       34 10  
  4434 Romaszko Wojciech   3.0 PM BLACKWOOD Gdańsk 26   10 6   10  
6 6           KOSMETERIA Żukowo 16   10 6      
  4851 Sikora  Marta K 2.5 PM KOSMETERIA Żukowo 16   10 6      
  4559 Dominiak Kazimierz s 9.0 PM KOSMETERIA Żukowo 10   10        
  4560 Drewing Jarosław   5.0 PM KOSMETERIA Żukowo 0            
  4569 Firkus Krzysztof   4.0 PM KOSMETERIA Żukowo 0            
  4628 Kut Marcin   5.0 PM KOSMETERIA Żukowo 0            
  4630 Lasota  Jacek   11.0 PM KOSMETERIA Żukowo 6     6      
  7860 Walczyński Adam   5.0 PM KOSMETERIA Żukowo 16   10 6      
  4730 Starzyński Eugeniusz   7.0 PM KOSMETERIA Żukowo 0            
  4732 Wantke  Michał   11.0 PM KOSMETERIA Żukowo 16   10 6      
7 7           COMPENSA Gdynia 18   16 2      
  16187 Czapczyk Krzysztof s 2.5 PM COMPENSA Gdynia 0            
  4605 Klapkowski Jan N 7.0 PM COMPENSA Gdynia 0            
  4632 Lew Jacek N 13.0 PM COMPENSA Gdynia 0            
  3829 Macierzyński Bogumił S 9.0 PM COMPENSA Gdynia 0            
  13707 Małypan Mirosław s 4.0 PM COMPENSA Gdynia 18   16 2      
  8078 Pinkiewicz Edmund N 12.0 PM COMPENSA Gdynia 18   16 2      
  4684 Pochroń Józef N,H 19.0 PM COMPENSA Gdynia 0            
  4686 Przybyszewski  Janusz N 11.0 PM COMPENSA Gdynia 18   16 2      
  4696 Sękowski Antoni N 18.0 PM COMPENSA Gdynia 18   16 2      
  4718 Terlecki Jacek N 5.0 PM COMPENSA Gdynia 0            
  4719 Toeplitz Artur   5.0 PM COMPENSA Gdynia 0            
  4730 Walczyński Zbigniew N 9.0 PM COMPENSA Gdynia 0            
8 8           ESTIMA Gdańsk 44   9 15 20    
  4618 Kasperek Wiesława Ks 4.0 PM ESTIMA Gdańsk 0            
    Grynder Andrzej   9.0 PM ESTIMA Gdańsk 35     15 20    
  12983 Kobylarski Janusz   4.0 PM ESTIMA Gdańsk 29   9   20    
  16130 Kajzer  Jerzy S 4.0 PM ESTIMA Gdańsk 20       20    
  12822 Domachowski Cezary   3.0 PM ESTIMA Gdańsk 0            
  8054 Piotrowski Jakub   4.0 PM ESTIMA Gdańsk 44   9 15 20    
  4682 Piotrowski Jacek   12.0 PM ESTIMA Gdańsk 44   9 15 20    
  4741 Wieczorek Jan S 9.0 PM ESTIMA Gdańsk 44   9 15 20    
9 9           ATUT Rumia 10   8 2      
  12452 Dobkowicz Andrzej N 3.0 PM ATUT Rumia 10   8 2      
  11246 Gruca Aleksander s 5.0 PM ATUT Rumia 2     2      
  8056 Jacyków Marek s 4.0 PM ATUT Rumia 0            
  4596 Jarmużewski Ryszard N 5.0 PM ATUT Rumia 10   8 2      
  8104 Kamiński Zbigniew   3.0 PM ATUT Rumia 0            
  8087 Maciejewski Jan N 9.0 PM ATUT Rumia 8   8        
  10118 Pęski Jarosław   5.0 PM ATUT Rumia 10   8 2      
  8122 Tarasiuk Tomasz   2.5 PM ATUT Rumia 0            
  8115 Wiśniewski Mirosław   2.0 PM ATUT Rumia 0            
  4747 Wrosz Wojciech   3.0 PM ATUT Rumia 0            
10 10            PJATK Gdańsk 51   7 18 21 5  
  16147 Bednarczyk Marek s 2.0 PM  PJATK Gdańsk 12   7     5  
  4540 Bownik Rafał   7.0 PM  PJATK Gdańsk 51   7 18 21 5  
  17731 Brynkiewicz-Bownik Beata K 5.0 PM  PJATK Gdańsk 33   7   21 5  
  11478 Bujała Stanisław s 3.0 PM  PJATK Gdańsk 18     18      
  16804 Gruszecki Czesław s 2.0 PM  PJATK Gdańsk 12   7     5  
  16784 Łobacz Władysław S 2.5 PM  PJATK Gdańsk 44     18 21 5  
  4642 Małysa Marek S 7.0 PM  PJATK Gdańsk 7   7        
  15802 Suchodolski Adam J 2.5 PM  PJATK Gdańsk 33   7   21 5  
  4710 Szejko Stanisław S 7.0 PM  PJATK Gdańsk 23     18   5  
  17610 Żurawski Tytus J 1.5 PM  PJATK Gdańsk 0            
11 11           KS BENIAMINEK 03 33   9 11 13    
  12445 Brzęcki Tomasz   5.0 PM KS BENIAMINEK 03 33   9 11 13    
  4622 Kuchta Jan S 4.0 PM KS BENIAMINEK 03 33   9 11 13    
  4670 Pater Mariusz   11.0 PM KS BENIAMINEK 03 33   9 11 13    
  4590 Idczak Józef S 7.0 PM KS BENIAMINEK 03 0            
  4700 Smugała Mieczysław S 3.0 PM KS BENIAMINEK 03 0            
  4701 Staniszewski Jan S 5.0 PM KS BENIAMINEK 03 33   9 11 13    
  4748 Wyborski Andrzej N 5.0 PM KS BENIAMINEK 03 33   9 11 13    
12 12           MAKABI Gdańsk 1   1        
  8128 Betański Zenon   4.0 PM MAKABI Gdańsk 1   1        
  8109 Borkowski Krzysztof   3.0 PM MAKABI Gdańsk 1   1        
  8465 Chołuj Henryk N 4.0 PM MAKABI Gdańsk 0            
  4783 Górski  Michał   9.0 PM MAKABI Gdańsk 0            
  4660 Niesłuchowski Marek s 5.0 PM MAKABI Gdańsk 0            
  4621 Kryniewski Marek   5.0 PM MAKABI Gdańsk 1   1        
  16788 Kuczewski Łukasz   1.5 PM MAKABI Gdańsk 0            
  4633 Lewandowski Adam   2.5 PM MAKABI Gdańsk 0            
  17148 Matyjas Arkadiusz   1.5 PM MAKABI Gdańsk 0            
  9768 Piepióra Sebastian   9.0 PM MAKABI Gdańsk 0            
  17750 Pyżuk-Starczewska Jadwiga KS 0.0 PM MAKABI Gdańsk 0            
  17049 Samet Michał   1.0 PM MAKABI Gdańsk 0            
  17749 Starczewski Jerzy S 0.0 PM MAKABI Gdańsk 0            
  8565 Suszka Lechosław s 5.0 PM MAKABI Gdańsk 1   1        
  4755 Żabicka Danuta KS 5.0 PM MAKABI Gdańsk 0            
13 13           GAME OVER Gdańsk 6   6        
  12624 Berhorst Patryk J 4.0 PM GAME OVER Gdańsk  0            
  12620 Cybula Bartłomiej J 3.0 PM GAME OVER Gdańsk  0            
  4562 Dybowski Piotr   5.0 PM GAME OVER Gdańsk  6   6        
  15803 Suchodolska Monika KJ 2.5 PM GAME OVER Gdańsk  6   6        
  13028 Suchodolski Piotr   4.0 PM GAME OVER Gdańsk  6   6        
  4624 Kulpiński Roman   4.0 PM GAME OVER Gdańsk  6   6        
14 14           PRZYSTAŃ Juszkowo 2   2        
  4581 Gralak Kazimierz s 18.0 PM PRZYSTAŃ Juszkowo 2   2        
  13593 Gralak Elżbieta Ks 1.5 PM PRZYSTAŃ Juszkowo 2   2        
  14469 Kiełczewski  Marek   1.5 PM PRZYSTAŃ Juszkowo 0            
  11749 Kryger Jan S 2.0 PM PRZYSTAŃ Juszkowo 2   2        
  9675 Lejk Sławomir   3.0 PM PRZYSTAŃ Juszkowo 0            
  18434 Stankiewicz  Janusz S 0.0 PM PRZYSTAŃ Juszkowo 0            
  9685 Rozenberg Jerzy   3.0 PM PRZYSTAŃ Juszkowo 0            
  10816 Rozenberg Wawrzyniec S 2.5 PM PRZYSTAŃ Juszkowo 2   2        
  4744 Wojnowski Andrzej   3.0 PM PRZYSTAŃ Juszkowo 0            
  4745 Wołowiec Kazimierz S 4.0 PM PRZYSTAŃ Juszkowo 0            
15 15           DK SM JANOWO I Rumia           5   5        
  11728 Brzeski Marcin   2.5 PM DK SM JANOWO I Rumia 0            
  11729 Czarnecki Leszek   3.0 PM DK SM JANOWO I Rumia 0            
  4555 Derwiński Adam S 3.0 PM DK SM JANOWO I Rumia 5   5        
  12482 Gaweł Jan S 4.0 PM DK SM JANOWO I Rumia 0            
  8102 Mikołajczyk Zygmunt s 3.0 PM DK SM JANOWO I Rumia 5   5        
  13841 Parol Marek s 3.0 PM DK SM JANOWO I Rumia 0            
  4675 Piekut Sławomir N 13.0 PM DK SM JANOWO I Rumia 0            
  4715 Szwarc Henryk N 4.0 PM DK SM JANOWO I Rumia 0            
  10819 Szymborski Marek s 3.0 PM DK SM JANOWO I Rumia 5   5        
  4756 Żaboklicki Andrzej N 4.0 PM DK SM JANOWO I Rumia 5   5        
16 16           IMPAS Sztum 0            
  12799 Gutowski Michał   3.0 PM IMPAS Sztum 0            
  10103 Franzen Marcin   2.5 PM IMPAS Sztum 0            
  9667 Górzewski Arkadiusz   5.0 PM IMPAS Sztum 0            
  12569 Gutowska Anna K 1.5 PM IMPAS Sztum 0            
  10813 Nowak Bartłomiej   3.0 PM IMPAS Sztum 0            
  11681 Nowak Ziemowit   5.0 PM IMPAS Sztum 0            
  9696 Wołowiec Grzegorz   4.0 PM IMPAS Sztum 0            
  10821 Wesołowski Daniel   3.0 PM IMPAS Sztum 0            
17 17           PIANPUR Sierakowice 3     3      
  10790 Antosz Grzegorz   2.5 PM PIANPUR Sierakowice 3     3      
  13873 Bambrowicz Martyn   1.5 PM PIANPUR Sierakowice 0            
  14230 Betliński Adam S 3.0 PM PIANPUR Sierakowice 3     3      
  4545 Budzik Roman NH 13.0 PM PIANPUR Sierakowice 0            
  17810 Czekała Tomasz   0.5 PM PIANPUR Sierakowice 0            
  10797 Gębal Zdzisław   1.5 PM PIANPUR Sierakowice 0            
  14282 Giełczyński Mirosław s 1.0 PM PIANPUR Sierakowice 0            
  10798 Gierulski Kazimierz S 3.0 PM PIANPUR Sierakowice 3     3      
  4614 Kotarski Mateusz   1.5 PM PIANPUR Sierakowice 0            
  8562 Kozłowski Bogusław   2.5 PM PIANPUR Sierakowice 0            
  4809 Lewandowski Wojciech S 4.0 PM PIANPUR Sierakowice 0            
  8563 Osiński Andrzej s 2.0 PM PIANPUR Sierakowice 0            
  12802 Pankiewicz Mariusz   3.0 PM PIANPUR Sierakowice 3     3      
  14767 Skrzypczak Mariusz   1.5 PM PIANPUR Sierakowice 0            
18 18           CKiS I Pruszcz Gd.                    24   8 12 4    
  15701 Hennig Sławomir   1.5 PM CKiS I Pruszcz Gd. 8   8        
  4568 Fabrykiewicz Rafał   4.0 PM CKiS I Pruszcz Gd. 24   8 12 4    
  4613 Koronowski Tadeusz S 3.0 PM CKiS I Pruszcz Gd. 0            
  4627 Kuśmierz Jacek   5.0 PM CKiS I Pruszcz Gd. 4       4    
  4737 Wesołowska Elżbieta KN 9.0 PM CKiS I Pruszcz Gd. 24   8 12 4    
  4689 Radomski Leszek   3.0 PM CKiS I Pruszcz Gd. 0            
  4573 Gapa Michał N 5.0 PM CKiS I Pruszcz Gd. 0            
  4595 Janowicz Jacek   4.0 PM CKiS I Pruszcz Gd. 24   8 12 4    
  4752 Zastawny Krzysztof   3.0 PM CKiS I Pruszcz Gd. 24   8 12 4    
19 19           WIMPEL Gdańsk 17   12 5      
  15561 Iwaniuk Patryk J 2.0 PM WIMPEL Gdańsk 5     5      
  12262 Kmiecik Radosław   3.0 PM WIMPEL Gdańsk 0            
  8097 Kocoń Włodzimierz   4.0 PM WIMPEL Gdańsk 17   12 5      
  16608 Kurkowska Małgorzata KJ 2.0 PM WIMPEL Gdańsk 5     5      
  9679 Meyer Krzysztof   3.0 PM WIMPEL Gdańsk 0            
  13054 Mikusek Wojciech J 2.0 PM WIMPEL Gdańsk 12   12        
  10996 Nierzwicki Łukasz   4.0 PM WIMPEL Gdańsk 12   12        
  6822 Nosalska Anna K 7.0 PM WIMPEL Gdańsk 17   12 5      
  4848 Tomczewska Maria Ks 7.0 PM WIMPEL Gdańsk 0            
  10983 Zborowski Grzegorz s 5.0 PM WIMPEL Gdańsk 0            
20 20           KONRADIA Gdańsk 17   7 8 2    
  4543 Brzozowski Stanisław N 7.0 PM KONRADIA Gdańsk 17   7 8 2    
  11726 Kamiński Ryszard N 4.0 PM KONRADIA Gdańsk 7   7        
  4609 Kmieciak Roman N 5.0 PM KONRADIA Gdańsk 17   7 8 2    
  4639 Malinowski Andrzej N 5.0 PM KONRADIA Gdańsk 17   7 8 2    
  4691 Rogiński Eugeniusz N 5.0 PM KONRADIA Gdańsk 0            
  11509 Thrun Czesław S 5.0 PM KONRADIA Gdańsk 17   7 8 2    
21 21           BLOTKA Gdańsk 11   7 4      
  17345 Szybowski Leszek   1.5 PM BLOTKA Gdańsk 11   7 4      
  8117 Brewiak Grażyna K 19.0 PM BLOTKA Gdańsk 0            
  4541 Brewiak Mariusz   13.0 PM BLOTKA Gdańsk 0            
  17755 Koralewski Jan s 1.0 PM BLOTKA Gdańsk 0            
  17754 Trzeciak Andrzej s 1.0 PM BLOTKA Gdańsk 11   7 4      
  8472 Michałowski Andrzej N 3.0 PM BLOTKA Gdańsk 0            
  17756 Szybowski Artur   1.0 PM BLOTKA Gdańsk 11   7 4      
  15142 Mania Mateusz   2.0 PM BLOTKA Gdańsk 0            
  17757 Ziółtkowski Marek   1.0 PM BLOTKA Gdańsk 11   7 4      
  15141 Smyczyński Marcin   1.5 PM BLOTKA Gdańsk 0            
22 22           SIGNUM Gdańsk                          2   2        
  17344 Chełstowski  Krzysztof s 0.5 PM SIGNUM Gdańsk                          0            
  15059 Chojnicka Agata K 0.5 PM SIGNUM Gdańsk                          2   2        
  17352 Czajkowski  Sylwester     PM SIGNUM Gdańsk                          2   2        
  17380 Głowacki  Grzegorz   1.5 PM SIGNUM Gdańsk                          0            
  17353 Łukasiak Norbert   0.5 PM SIGNUM Gdańsk                          2   2        
  8098 Okoński  Michał   0.5 PM SIGNUM Gdańsk                          0            
  8899 Osmański Marcin   3.0 PM SIGNUM Gdańsk                          2   2        
23 23           MIKADO Gdańsk 3   3        
  4536 Boros Marek N 4.0 PM MIKADO Gdańsk 3   3        
  16719 Buszman Janina K,N 1.5 PM MIKADO Gdańsk 0            
  11721 Frydrychowicz Bogdan N 3.0 PM MIKADO Gdańsk 0            
  4578 Gnaciński Józef NH 4.0 PM MIKADO Gdańsk 3   3        
  14430 Górkiewicz Teresa KS 2.5 PM MIKADO Gdańsk 3   3        
  4341 Lech Jan N 5.0 PM MIKADO Gdańsk 3   3        
24 24           MERITUM Gdańsk                        4   4        
  11757 Anastaziak Paweł   3.0 PM MERITUM Gdańsk 4   4        
  13580 Fijałkowski Marek S 2.0 PM MERITUM Gdańsk 0            
  15136 Gruca Olena K,s 2.0 PM MERITUM Gdańsk 0            
  8094 Jędrzejczak Zdzisław S 4.0 PM MERITUM Gdańsk 4   4        
  17828 Krasińska Anna K 0.0 PM MERITUM Gdańsk 0            
  4659 Niemkiewicz Krzysztof N 5.0 PM MERITUM Gdańsk 0            
  10348 Podfigurny Dariusz   4.0 PM MERITUM Gdańsk 0            
  11248 Szczepanowski Radosław   2.5 PM MERITUM Gdańsk 0            
  9689 Śliwowska Joanna K 3.0 PM MERITUM Gdańsk 4   4        
  10823 Zamiar Piotr   4.0 PM MERITUM Gdańsk 0            
  12010 Zieliński Dariusz   4.0 PM MERITUM Gdańsk 4   4        
25 25           ALFA MDK Rumia 2   2        
  15149 Błażuk Janina K,S 1.5 PM ALFA MDK Rumia 2   2        
  4548 Burczyk Andrzej S 3.0 PM ALFA MDK Rumia 2   2        
  14432 Cywiński Tomasz   1.0 PM ALFA MDK Rumia 0            
  2595 Bednarczyk Stanisław N 4.0 PM ALFA MDK Rumia 0            
  18379 Żylis Andrzej S   PM ALFA MDK Rumia 0            
  18380 Kowalewski Piotr N   PM ALFA MDK Rumia 0            
  9676 Lewiński Tomasz   2.5 PM ALFA MDK Rumia 0            
  12482 Trella Mirosława K   PM ALFA MDK Rumia 0            
  16292 Sapińska Katarzyna KS 1.5 PM ALFA MDK Rumia 0            
  11724 Sapiński Leszek S 2.0 PM ALFA MDK Rumia 0            
  18244 Grajewski Stanisław S 0.0 PM ALFA MDK Rumia 2   2        
  18245 Michalak Janusz S 0.0 PM ALFA MDK Rumia 2   2        
26 26           Andrzejki Bis Gdańsk                    3   3        
  17767 Kobiela  Stanisław S 0.5 PM Andrzejki Bis Gdańsk 0            
  10953 Kurys Dariusz   3.0 PM Andrzejki Bis Gdańsk 0            
  11997 Kuźmiński Eugeniusz S 2.5 PM Andrzejki Bis Gdańsk 0            
  4636 Liwosz Janusz s 4.0 PM Andrzejki Bis Gdańsk 3   3        
  4643 Małysz Bogdań N 18.0 PM Andrzejki Bis Gdańsk 0            
  4644 Matuszkiewicz Bogusław s 12.0 PM Andrzejki Bis Gdańsk 0            
  4661 Nowicki Andrzej N 4.0 PM Andrzejki Bis Gdańsk 3   3        
  9686 Różański Janusz S 3.0 PM Andrzejki Bis Gdańsk 3   3        
  4705 Staszkiewicz Andrzej N 4.0 PM Andrzejki Bis Gdańsk 3   3        
27 27           ALISON TEAM 3   3        
  17758 Modrzyński Stanisław N 0.5 PM ALISON TEAM 0            
  16207 Dubno Krzysztof S 1.5 PM ALISON TEAM 0            
  11617 Juszczak Grażyna KN 4.0 PM ALISON TEAM 0            
  12681 Wróblewski Mirosław s 2.0 PM ALISON TEAM 0            
  11231 Kobiela  Wojciech   2.0 PM ALISON TEAM 3   3        
  15712 Molenda Bogumił   1.0 PM ALISON TEAM 3   3        
  14434 Nissen Alisson K 1.5 PM ALISON TEAM 0            
  10354 Przybielski Krzysztof     PM ALISON TEAM 0            
  10820 Wachnicki Stanisław N   PM ALISON TEAM 3   3        
  9034 Warchoł Janusz N   PM ALISON TEAM 3   3        
  14435 Rudnicki Roman   2.0 PM ALISON TEAM 0            
  16322 Ossowski Czesław N 2.0 PM ALISON TEAM 0            
28 28           BUD-MOR Władysławowo             3   3        
  11731 Kamiński 1 Zbigniew S 2.5 PM BUD-MOR Władysławowo 3   3        
  11730 Darznik Piotr   3.0 PM BUD-MOR Władysławowo 0            
  8101 Kąca  Andrzej S 3.0 PM BUD-MOR Władysławowo 3   3        
  11732 Majkowski Andrzej   3.0 PM BUD-MOR Władysławowo 0            
  11733 Walkowski Zbigniew   2.0 PM BUD-MOR Władysławowo 3   3        
  4623 Kulikowski Andrzej N 5.0 PM BUD-MOR Władysławowo 0            
  4693 Rutkiewicz Andrzej N 3.0 PM BUD-MOR Władysławowo 3   3        
29 29           DK SM JANOWO II Rumia             1     1      
  16244 Grochowski Gerard N 1.0 PM DK SM JANOWO II Rumia 0            
  17244 Drabiński Bartek M 0.0 PM DK SM JANOWO II Rumia 1     1      
  15147 Karwacka Maria KN 2.5 PM DK SM JANOWO II Rumia 0            
  10807 Kubina Aleksander N 1.5 PM DK SM JANOWO II Rumia 0            
  17245 Miłek Kaja KM 0.0 PM DK SM JANOWO II Rumia 1     1      
  8072 Rudny Stanisław N 2.0 PM DK SM JANOWO II Rumia 1     1      
  14106 Zawadowicz Ryszard s 2.0 PM DK SM JANOWO II Rumia 1     1      
30 30           GALERIA Kartuzy 6 5 1        
  15869 Dunst Karol   2.0 PM GALERIA Kartuzy 6 5 1        
  4551 Czarnecki Robert   5.0 PM GALERIA Kartuzy 5 5          
  17624 Szybowski Wojciech J 1.0 PM GALERIA Kartuzy 0            
  16457 Suchodolska Sylwia KJ 0.5 PM GALERIA Kartuzy 0            
  18063 Grisdale Robert   0.5 PM GALERIA Kartuzy 5 5          
  16727 Milewski Dariusz   2.0 PM GALERIA Kartuzy 6 5 1        
  17291 Piętak Marek   1.5 PM GALERIA Kartuzy 1   1        
  17229 Rudnicki Wojciech   1.5 PM GALERIA Kartuzy 1   1        
31 31           HOTEL AMBER  3 3          
  14422 Dybizbański Zbigniew   2.0 PM HOTEL AMBER  3 3          
  13794 Dybizbański Leszek   1.5 PM HOTEL AMBER  3 3          
  14424 Gadomski Adam   2.0 PM HOTEL AMBER  3 3          
  15468 Kajzer Adam   1.0 PM HOTEL AMBER  3 3          
  9011 Macur Maciej   1.5 PM HOTEL AMBER  3 3          
  11430 Preiss Grzegorz   3.0 PM HOTEL AMBER  3 3          
32 32           KONTRA Krokowa 7 4 3        
  15706 Jankowski Ryszard s 1.5 PM KONTRA Krokowa 4 4          
  12564 Kaźmierczak Mariusz   1.5 PM KONTRA Krokowa 0            
  12566 Gniazdowski Tadeusz S 1.0 PM KONTRA Krokowa 0            
  12561 Krystkiewicz Beata K 2.0 PM KONTRA Krokowa 7 4 3        
  12563 Kwidziński Franciszek S 2.0 PM KONTRA Krokowa 7 4 3        
  12562 Rogala Krystyna KS 2.0 PM KONTRA Krokowa 7 4 3        
  12568 Szulc  Marek S 2.0 PM KONTRA Krokowa 0            
  13871 Tesarowski Jan N 1.5 PM KONTRA Krokowa 3   3        
33 33           START Gdynia 1 1          
  9626 Bonik Kazimierz N 2.0 PM START Gdynia 1 1          
  15700 Boros Barbara KN 2.0 PM START Gdynia 1 1          
  16235 Jeziorska Jadwiga K,S 1.5 PM START Gdynia 1 1          
  9674 Kulpa Marek s 3.0 PM START Gdynia 0            
  17611 Pilachowski Jakub J 0.5 PM START Gdynia 0            
  13877 Riss Andrzej s 2.0 PM START Gdynia 1 1          
  15137 Stukan Ewa K,S 2.0 PM START Gdynia 0            
  17136 Żurek Maciej J 0.0 PM START Gdynia 0            
34 34           KOZA NOSTRA Sztum                  3 3 0        
  4557 Dobrowolski Tomasz s 2.0 PM KOZA NOSTRA Sztum 3 3 0        
  12573 Koza Zdzisław s 2.5 PM KOZA NOSTRA Sztum 0   0        
  16765 Makurat Mirosław   1.5 PM KOZA NOSTRA Sztum 3 3 0        
  17289 Pryczkowski Andrzej s 0.5 PM KOZA NOSTRA Sztum 0            
  4715 Szymeczko Marek s 2.0 PM KOZA NOSTRA Sztum 3 3 0        
  12574 Wnuk Waldemar   2.0 PM KOZA NOSTRA Sztum 3 3          
35 35           SMBS KOCIEWIE Skarszewy 2 2          
  11633 Cherek Zdzisław   2.5 PM SMBS KOCIEWIE Skarszewy 2 2          
  4597 Jassak Andrzej N 3.0 PM SMBS KOCIEWIE Skarszewy 0            
  15710 Mackiewicz Jarosław N 1.5 PM SMBS KOCIEWIE Skarszewy 2 2          
  13853 Miecznikowska Barbara S 3.0 PM SMBS KOCIEWIE Skarszewy 2 2          
  16248 Piątkowska Helena KS 1.0 PM SMBS KOCIEWIE Skarszewy 0            
  15709 Tisler Hanna Ks 1.5 PM SMBS KOCIEWIE Skarszewy 2 2